lekarz Aneta Serwatka

Specjalista Alergologii i Pediatrii

gabinet lekarski / konsultacje online / wizyty domowe

Lekarz Aneta Serwatka, Specjalista Alergologii i Pediatrii

Nazywam się Aneta Serwatka.

Jestem lekarzem specjalistą pediatrii i alergologii. Mogę poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w pracy szpitalnej i ambulatoryjnej. Leczę dzieci już od ponad 16 lat. Studia medyczne na kierunku lekarskim w Warszawskiej Akademii Medycznej (obecny WUM) ukończyłam w 2004 roku.

Szkolenie specjalizacyjne w zakresie pediatrii odbywałam w Oddziale Alergologii Szpitala Dziecięcego przy ul. Niekłańskiej w Warszawie dyżurując w oddziale  Alergologii i SOR.

W 2013r. uzyskałam tytuł specjalisty chorób dziecięcych. Od 2018r. posiadam tytuł specjalisty w dziedzinie Alergologii.

W swojej pracy zawodowej bazuję na najnowszej wiedzy naukowej (Evidence Based Medicine) oraz wieloletnim doświadczeniu w pracy z dziećmi i młodzieżą. Konsultuję również pacjentów dorosłych z objawami chorób alergicznych.

Szczególnie interesuje mnie tematyka alergii wziewnych, skórnych i pokarmowych oraz dziedzina immunoterapii alergenowej.

Obecnie pracuję w prywatnych ambulatoriach (Luxmed i CMP) oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom moich pacjentów otworzyłam własną praktykę specjalistyczną w gabinecie prywatnym.

Serdecznie zapraszam Państwa do kontaktu w celu umówienia wizyty. Dołożę wszystkich możliwych starań aby pomóc rozwiązać Państwa problem medyczny.

Zakres

świadczonych usług

*dla pacjentów stałych istnieje możliwość wizyty domowej (po wcześniejszym ustaleniu terminu i lokalizacji)

**podczas konsultacji stacjonarnych istnieje możliwość dodatkowych testów diagnostycznych-Streptest, Grypa, CRP

***nie wykonuję diagnostyki alergii na leki ani odczulania na jady owadów błonkoskrzydłych (zajmują się tym wyłącznie duże ośrodki kliniczne)

Aneta Serwatka - ZnanyLekarz.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.